درباره ما

اطلس رایا در سال ۱۳۹۵، فعالیت خود را به صورت تخصصی بر روی سیستم‌های ارتباطی و تلفنی فروش مستقیم بنا نهاد. در حال حاضر یکی از مهمترین محورهای فعالیت این سازمان کال سنتر، بازاریابی تلفنی و سیستم حرفه‌ای مدیریت ارتباط با مشتریان است.

سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان این مجموعه بر اساس نیازهای فرایندی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است که از قابلیت‌های آن می‌توان به سیستم جامع گزارش‌گیری از روند فعالیت‌های اپراتورها، سفارش‌گذاری مشتریان، اطلاعات تماس مشتریان، ثبت سفارشات، پیگیری ارسال سفارشات مشتری، خروج از انبار، خدمات پس از فروش و… اشاره کرد.

این مجموعه از توانمندی در مدیریت آنالیز هم‌زمان چندین تماس تلفنی و پیامک برخوردار است. بدیهی است، در راستای این امر ما می‌توانیم برای ارائه خدمات بهتر برای مشتریان خود، کاربردی‌ترین شیوه‌ها را انتخاب کنیم.

اطلس رایا با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و حرفه‌ای، دارای فن بیان قوی و تاثیرگذار خود در عرصه فروش و پشتیبانی، توانایی سرویس‌دهی روزانه به ۲۰ هزار مخاطب را دارد.

اطلس رایا با نیروهای مجرب خود در راستای ارائه کیفیت بهتر در واحد فروش، نوآوری در شیوه‌های فروش و بازاریابی، کاربری سیستم مبتنی بر ارائه خدمات بهتر در طول سابقه کوتاه فعالیت خود توانسته پاسخگوی روزانه ۱۵ هزار پیامک و تماس باشد.